Přijeďte na chvíli zapomenout na Covid19. U nás o něm neuslyšíte ani slovo. Naopak budete kvízovat a šifrovat, hmatat a čichat, ochutnávat a hledat indicie k řešení nádherných adventních zvyků, tradic a svátků na naší stezce v čisté přírodě mezi spícími BIO Levandulovými poli. S vůní Brdských lesů a možností zahřát se na stezce svařákem, bombardinem nebo teplou griotkou, také Levandulovými specialitami.

V DUHOVÉ HALE můžete nakoupit řemeslné dárky od českých designerů, sklo ze sousedské sklárny Ruckl, L´Occitane 100% přírodní kosmetiku i zdravou výživu od našich přátel farmářů. Klobásky z Tetína, Limba dřevěné produkty pro ozdravení dýchacího systému. BIO Levandulového Mikuláše a nádherné balíčky plné zdravé pro Vaše nervy, pestrou a zdravou kuchyni a samozřejmě nervový a trávící systém.

Můžete se objednat do bylinkárny k poradě s Vašimi trápeními. Koupit krásné vouchery na JOGU, OPEN MIND workshop, hormonální jógu nebo Bachovky. Tanec s Janou Bagarovou nebo Levandulový oběd, snídani večeři.
Bude-li Vládou schváleno, otevřeme dílnu pro vaše pohlazení na duši.

Třetí Adventní víkend: 12. a 13. 12. 2020 OTEVŘENO 10.00 až 15.00

Čtvrtý Adventní víkend: 19. a 20. 12. 2020 OTEVŘENO 10.00 až 15.00